KİLO ALMAK İSTEYENLER

Kilo alma programındaki öncelikli amacımız; tabiki kilo artışını sağlıklı bir beslenme programıyla sağlamak ve daha sonrasında kalıcı olmasını hedeflemek. Bu kalıcılığı sağlamak için kişiye özel beslenme planı oluşturulması büyük önem taşıyor. Çoğu kimsenin bildiğinin aksine, kilo almak kilo vermekten daha zordur ama size özel diyet programı ile bu zor süreci çok daha keyifli hale getiriyoruz. Sizin beslenme düzeniniz, yaşam şekliniz, psikolojik durumunuz, hedefleriniz, ölçüm sonuçlarınız ve kan testleriniz bu süreçte tek tek detaylı olarak öğreniliyor ve tamamen size özel beslenme programı oluşturuluyor.Kilo alma programı ile ilk önceliğimiz size uygun keyifli ve sürdürülebilir bir şekilde beslenme programı hazırlamak.

Peki kilo alma programına başlamak istediğiniz takdirde sizi neler bekliyor?

  • Randevunuza, size daha önce belirttiğimiz kan tahlil sonuçlarınızı alıp geliyorsunuz ve diyet sürecimiz artık başlamış oluyor.
  • Randevunuza her geldiğinizde detaylı vücut analiziniz alınıyor ve bu analizler ve kan tahlil sonuçlarınız detaylı incelenip, yorumlanıyor.
  • Tüm sonuçlara göre ve tamamen size ve yaşam tarzınıza uygun bir beslenme programı planlanıyor.
  • Her görüşmeye geldiğinizde, gidişata göre ve sizin geri dönüşleriniz ışığında diyetiniz yeniden yazılarak, revize ediliyor.

Her daim whatsapp hattımızdan ve telefon numaramızdan, aklınıza takılan her şey için veya motivasyon için benimle iletişime geçebiliyorsunuz