KİLO VERMEK İSTEYENLER

Daha önce çok kez denemiş olabilirsiniz, başarılı olmuş ama daha sonra verdiğiniz tüm kiloları misliyle geri almış olabilirsiniz ya da başarısız olmuş bir daha deneyeme  cesaretiniz ve isteğiniz olmayabilir, kilo vereceğinize inancınız olmayabilir…. Bu seçeneklerden birisi sizi anlatıyor olabilir, EVET. Ama şimdi bu süreci yönetmek ve yeniden başlama zamanı! Bu defa pes etmeye ve bahanelere yer yok. Keyifle yapabileceğimiz, sürdürülebilir, sizin hayat tarzınıza uygun bir diyet yapmak için geç kalma.

Peki kilo verme programına başlamak istediğiniz takdirde sizi neler bekliyor?

  • Randevunuza, size daha önce belirttiğimiz kan tahlil sonuçlarınızı alıp geliyorsunuz ve diyet sürecimiz artık başlamış oluyor.
  • Randevunuza her geldiğinizde detaylı vücut analiziniz alınıyor ve bu analizler ve kan tahlil sonuçlarınız detaylı incelenip, yorumlanıyor.
  • Tüm sonuçlara göre ve tamamen size ve yaşam tarzınıza uygun bir beslenme programı planlanıyor.
  • Her görüşmeye geldiğinizde, gidişata göre ve sizin geri dönüşleriniz ışığında diyetiniz yeniden yazılarak, revize ediliyor.
  • Her daim whatsapp hattımızdan ve telefon numaramızdan, aklınıza takılan her şey için veya motivasyon için benimle iletişime geçebiliyorsunuz.