ONLINE MOTİVASYON GRUBU

“Diyet yapmak ve sağlıklı beslemek istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum, diyet yaparken bir arkadaşa ihtiyacım var tek başıma yapamıyorum, diyet yaparken motivasyonum düşüyor motivasyona ihtiyacım var, her defasında deniyorum ama yarıda kalıyor”diyor olabilirsiniz.

Artık tek başına diyet yapmana gerek yok. Aynı problemleri yaşayan ve bir türlü bu sürece adapte olamayan kişilerle bir grupta bu süreci en sağlıklı ve keyifli şekilde geçirebiliriz!

Online diyet sisteminde olduğu gibi yine size özel planlanmış olan diyet programınıza artı olarak motivasyon desteği de sağladığımız whatsapp uygulaması üzerinden oluşturduğumuz gruba katılabilirsiniz. Kilo verme sürecini eğlenceli ve kolay kılmak işte bu kadar basit!

Peki bu program neler içeriyor?

  • Bize ulaştıktan sonra size gönderdiğimiz beslenme bilgi formu ve yaptıracağınız kan tahlileri sonrasında diyetinizi planlıyoruz.
  • Ilk diyet programınız gönderildikten sonra düzenli olarak 15 günde bir sabah açken ve aynı tartıda tartılarak, tartım sonuçlarınızı ve beslenme programınızla ilgili geri bildirimlerinizi bizimle paylaşıyorsunuz.
  • Hergün beraber belirlediğimiz saatler arasında sürekli olarak iletişimde oluyoruz.
  • Ayda 2 kez tamamen size ve beslenme şartlarınıza özel diyetinizi planlıyoruz.
  • Motivasyonunuzu her zaman yüksek tutacak ve pes etmemizi engelleyecek, ne zaman enerjimiz ve isteğimiz düşse modumuzu yükseltecek sohbetler ve etkinlikler planlıyoruz.
  • Fit tarifler ve grup üyelerinin her zaman katılabileceği challangeler planlıyoruz.

Her ayın başında yeni grubumuz açılıyor ve kontenjanı sınırlı. Bu nedenle katılmayı düşünüyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Pes etmemek için güçlü nedenlerimiz var, kendinize güvenin ve kararlı olun.

Hayatınız değişecek söz veriyorum!