YÜZ YÜZE GÖRÜŞME

Genç, yaşlı, çocuk, anne, sporcu, ev hanımı…. Herkesin gündemi diyet! Peki nedir bu diyet dediğimiz şey?

Diyet kişinin kendi vücuduna uygun beslenmesidir. Yani bu ne demek? Nasıl ki herkesin DNA’sı birbirinden farklı ise uygulaması gereken beslenme programı da herkesinkinden farklı yani kişiye özel olmalıdır. Bu farklılıkları başta metabolizma hızımız yani vücut hızımız etkilemektedir. Farklılıkları sağlayan diğer önemli nokta ise kan parametreleri, yani kan değerlerimizdir. Ve tabiki en önemli farklılık ise yaşam tarzı! Siz istediğiniz kadar mükemmel bir beslenme programı planlayın, eğer karşıdaki kişinin yaşam tarzına uygun değilse bu dünyanın en başarısız diyet serüveni haline dönüşmeye mahkumdur. Dolayısıyla planlanan diyetin size uygun ve uygulanabilir olması esas kuraldır.

Yüz yüze görüşme ile ilk önceliğimiz size uygun keyifle ve sürdürülebilir bir şekilde planlanmış beslenme programı hazırlamak. Peki Yüz yüze diyet programına başlamak istediğiniz takdirde sizi neler bekliyor?

  • Randevunuza, size daha önce belirttiğimiz kan tahlil sonuçlarınızı alıp geliyoruz ve diyet sürecimiz artık başlamış oluyor.
  • Randevunuza her geldiğinizde detaylı vücut analiziniz alınıyor ve bu analizler ve kan tahlil sonuçlarınız detaylı incelenip, yorumlanıyor.
  • Tüm sonuçlara göre ve tamamen size ve yaşam tarzınıza uygun bir beslenme programı planlanıyor.
  • Her daim whatsapp hattımızdan ve telefon numaramızdan, aklınıza takılan her şey için veya motivasyon için benimle iletişime geçebiliyorsunuz.